ВСЕ БУДЕ ГЕЛОН!

У Котельві відбувся захід з нагоди 100-річчя від дня народження Б. А. ШРАМКА

У Котельві відбувся захід з нагоди 100-річчя від дня народження видатного Б. А. ШРАМКА

Сьогодні у Котельві (Палац дозвілля “Скіфія”) відбувся пам’ятний захід з нагоди 100-річчя від дня народження видатного археолога, викладача, дослідника Більського городища Бориса Андрійовича ШРАМКА.

Борис Андрійович заслужено вважається “батьком Більської археології”, адже понад пів століття він присвятив вивченню і дослідженню Більського городища. За результатами багаторічних досліджень вчений зробив чимало наукових відкриттів, що дозволили ототожнювати унікальну пам’ятку з древнім містом Гелон.

На захід завітали археологи, науковці з V.N. Karazin Kharkiv National University, котелевські краєзнавці, історики та представники місцевої влади.

У Котельві відбувся захід з нагоди 100-річчя від дня народження видатного Б. А. ШРАМКА

Донька археолога, Ірина Борисівна ШРАМКО (директор Музею археології ХНУ імені В. Н. Каразіна, керівник Скіфської археологічної експедиції на Більському городищі) поділилася цікавими фактами та теплими спогадами про археолога.

Співробітники заповідника підготували презентаційний фільм про найбільш значущі події у житті дослідника, зачитали спогади очевидців про Бориса Андрійовича.

Дякуємо керівниці музичного гуртка Котелевського БДЮТ Майї Бугрій за зворушливе і душевне виконання пісень на пошану археолога.

Директор заповідника Ігор КОРОСТ презентував ілюстрований календар з інформацією про унікального харківського дослідника, а також збірник наукових праць “Археологічні дослідження Більського городища – 2019”.

Ми дуже тішимось, що вдалося створити теплу, невимушену атмосферу і провести пам’ятну зустріч на честь видатного археолога у такому затишному форматі.

Також можете ознайомитись з іншими заходами та новинами на нашому сайті та на нашій офіційній сторінці faceebok.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.