ВСЕ БУДЕ ГЕЛОН!

Археологія

Археологічні дослідження скіфських курганів!

Запрошуємо студентів та науковців долучитися до археологічних досліджень!

 

археологічні дослідження скіфських курганів

Місце проведення традиційно є незмінним – Більське городище, і це не випадково. Феноменальна пам’ятка вивчається вже понад 110 років та привертає увагу провідних дослідників з різних куточків світу. Городище існувало впродовж 500 років (VIII – IV ст. до н. е.) та було об’єктом глобальних історичних подій Центральної та Східної Європи. Іншими словами розвиток городища віддзеркалює етнокультурні та господарсько-економічні процеси у житті прадавнього населення регіону того часу.

Молоді дослідники мають чудову нагоду отримати необхідні у майбутній роботі теоретичні знання і практичні навички та методики досліджень, перейняти досвід у фахівців археологічної справи України. Також можна зарядитися гарними емоціями та залишити в пам’яті чудові згадки про мальовничу природу та неймовірну історію Полтавщини. 

«Після трьох років археологічних розкопок, учені можуть похизуватися неабиякими знахідками. На території Більського городища у липні 2017 року знайшли скіфське золото. Крім нього, вдалося віднайти унікальні, і головне, цілі амфори, датовані 6 століттям до нашої ери, наконечники для стріл, стародавні прикраси і вироби зі шкіри. Більске городище —  справжня українська мекка України!»

У своїй діяльності експедиція має на меті органічне поєднання наукових, науково-популярних та просвітницьких заходів, так як суспільство повинно знати та поважати свою історію, усвідомлююючи її унікальність та виняткову історичну цінність не лише для України, а й для світової культурної спадщини загалом.

Тому запрошуємо Вас долучитися до археологічних досліджень!

Археологічні дослідження скіфських курганів чекають на Вас!

Координатор проекта: ІКЗ “Більськ”

На сайті можна переглянути новини, заходи, а також замовити екскурсію.

Поділитись:

Захищено: Археологічна карта

Уривка немає, тому що запис захищений.

Обкладинка

Книгозбірня

умовні позначення

Туристична карта Більського городища

При натисканні на дану кнопку: відкриється повна версія туристичної карти сайту з умовними позначеннями. Там же при відкритті є підписи умовних позначень: Детальний опис об’єкта При натисканні на умовні позначення зліва відкриється повний опис. Приклад: