Адреса: 38600, вул. Покровська, 13, смт Котельва
E-mail: bilsk_gelon@ukr.net
Тел.:+38 (099) 057 52 74, (05350) 2 22 04

Презентація наукового видання у Котельві

Презентація наукового видання у Котельві

Сьогодні у Котельві відбулася презентація наукового видання «Звід пам’яток історії та культури України: Полтавська область. Котелевський район».

Книга присвячена пам’яткам природи, археології, історії, архітектури та історії виробництва і техніки, що розташовані в адміністративних межах Котелевського району Полтавської області.

Всього до видання увійшло 545 статей, з них: 331 – про об’єкти археології, 197 – про пам’ятки історії, 17 – про об’єкти архітектури, 2 – про пам’ятки техніки, 18 – про природоохоронні об’єкти.

Презентація наукового видання у Котельві

Понад тридцять років над виданням працювали 49 авторів – учених та краєзнавців. Випуск став можливим завдяки тісній та наполегливій співпраці Комунальної установи «Історико-культурний заповідник «Більськ», Полтавського краєзнавчого музею імені В. Кричевського, Котелевської райдержадміністрації, Котелевської районної ради та Департаменту культури і туризму ОДА.

Презентація наукового видання у Котельві

Непересічне наукове видання презентували широкому загалу співавтори та учасники редколегії видання – директор ІКЗ «Більськ» Ігор Корост та директор Полтавського краєзнавчого музею ім. В. Кричевського Олександр Супруненко. З вітальним словом виступили окремі співавтори видання, а також представники місцевої влади.

Книга вийшла невеликим тиражем – 300 примірників. Ознайомитися з нею можна у Полтавських бібліотеках, Котелевській районній бібліотеці.

Також можете ознайомитись з іншими заходами та новинами на нашому сайті.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.