![Пост неймовірної вдячності!!!](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1024,h_576/https://bilsk.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/1-1024x576.jpg)
Дякуємо волонтеру Irina Nikiforova, а також Ukraine Aid Art Center та Stephan Dömpke за надану фантастичну допомогу для нашого заповідника “Більськ” – матеріали для пакування знахідок, павербанк.
Отриманий потужний та надзвичайно економний дизельний генератор використовуватиметься для обслуговування території Музею під відкритим небом, а також забезпечення якісної роботи археологічних експедицій, які вже в наступному році, маємо надію, поновлять свою роботу на Більському городищі.
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! ВСЕ БУДЕ ГЕЛОН!
Також можете ознайомитись з іншими новинами на нашому сайті та на нашій офіційній сторінці faceebok та YouTube.