ВСЕ БУДЕ ГЕЛОН!

Презентація книги Миколи Пшинки «Авіатори Котелевщини»

Сьогодні у приміщенні Котелевської центральної бібліотеки відбулася презентація книги краєзнавця Миколи Пшинки «Авіатори Котелевщини».

Микола Васильович — знаний краєзнавець, педагог, людина, що глибоко закохана в історію та природу рідного краю. У його творчому доробку це вже не перша книга про Котелевщину та її людей.

У презентованій дослідницькій праці представлена інформація про льотчиків — уродженців Котелевського краю і тих, кого доля пов‘язала з цією землею. У процесі дослідження автор опрацював чимало документів у різних архівних установах Полтавщини, Сумщини та Харківщини, спілкувався з місцевими жителями. Хронологія книги — від початку Другої світової війни і до наших часів.

Презентація книги краєзнавця Миколи Пшинки «Авіатори Котелевщини»

Попри сьогоднішній масований ракетний обстріл, все ж вдалося провести живу зустріч у колі однодумців та шанувальників історії.

презентація книги Миколи Пшинки «Авіатори Котелевщини»

Принагідно обговорили важливість книгодруку у нинішніх умовах, необхідність збереження інформації на матеріальних носіях, а також популяризацію читання серед населення. Вивчати історію, знати власне коріння вкрай важливо задля збереження своєї самоідентифікації та державності.

Також можете ознайомитись з іншими заходами та новинами на нашому сайті та на нашій офіційній сторінці faceebok.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.