![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1024,h_632/https://bilsk.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/320648374_632669v038600340_4538077085353085867_n-1024x632.jpg)
Сьогодні у приміщенні Котелевської центральної бібліотеки відбулася презентація книги краєзнавця Миколи Пшинки «Авіатори Котелевщини».
Микола Васильович — знаний краєзнавець, педагог, людина, що глибоко закохана в історію та природу рідного краю. У його творчому доробку це вже не перша книга про Котелевщину та її людей.
У презентованій дослідницькій праці представлена інформація про льотчиків — уродженців Котелевського краю і тих, кого доля пов‘язала з цією землею. У процесі дослідження автор опрацював чимало документів у різних архівних установах Полтавщини, Сумщини та Харківщини, спілкувався з місцевими жителями. Хронологія книги — від початку Другої світової війни і до наших часів.
Попри сьогоднішній масований ракетний обстріл, все ж вдалося провести живу зустріч у колі однодумців та шанувальників історії.
Принагідно обговорили важливість книгодруку у нинішніх умовах, необхідність збереження інформації на матеріальних носіях, а також популяризацію читання серед населення. Вивчати історію, знати власне коріння вкрай важливо задля збереження своєї самоідентифікації та державності.
Також можете ознайомитись з іншими заходами та новинами на нашому сайті та на нашій офіційній сторінці faceebok.