ВСЕ БУДЕ ГЕЛОН!

ВІДЕО – ЕТНОФЕСТИВАЛЬ “ГЕЛОН-ФЕСТ” 2021

ВІДЕО – ЕТНОФЕСТИВАЛЬ “ГЕЛОН-ФЕСТ” 2021

Дивимось як це було!

Безмежно дякуємо талановитим артистам B&B Project, ЯРРА / JARRA, ТІНЬ СОНЦЯ, MOTANKA, організаторам фаєр-шоу, кінного шоу, реконструкторам, археологам, майстрам народної творчості і усім нашим відвідувачам з різних куточків України! Разом ви створили шалену і незабутню атмосферу!

Етнофестиваль “Гелон-фест” – це фестиваль українського духу, традиційної культури та історичної реконструкції доби раннього залізного віку, що проходить на території Більського городища – унікальної пам’ятки археології VIII– ІІІ ст. до н. е.

За результатами понад сторічних археологічних досліджень вчені асоціюють Більське городище з легендарним протомістом ГЕЛОН, про яке писав давньогрецький історик Геродот.

Паралельно з насиченою музичною програмою тут відтворюються елементи побуту та військового мистецтва кочового та землеробського населення скіфського часу, функціонує містечко майстрів з гончарним та ковальським майстер-класом, також відбуваються археологічні розкопки безпосередньо на території фесту, діє кемпінг та фуд-зона….Побачимось на етнофестивалі “Гелон-фест” у 2022 році!

Спільне виробництво Wild Fox Film та Історико-культурний заповідник “Більськ”

Окрема вдячність за горловий спів Dmytro SvarogLight Dyachenko

Також можете ознайомитись з іншими заходами та новинами на нашому сайті та на нашій офіційній сторінці faceebok.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.