“ОСІННІ КАВУВАННЯ НА ДРЕВНЬОМУ ГЕЛОНІ”
Ділимося маленьким фотозвітом з нашої великої екскурсії
![ОСІННІ КАВУВАННЯ НА ДРЕВНЬОМУ ГЕЛОНІ](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1024,h_643/https://bilsk.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/248799626_289597343166491_1885715900569882619_n-1024x643.jpg)
Пройшли пішки від Замкової гори (Куземин, Сумська область) до Барвінкової гори (Більське городище, Полтавська область) майже 20 км!Ходили польовими, лісовими стежками, милувалися розкішними краєвидами, смакували грушами-дичками і неймовірно смачними яблуками різних сортів. Відшукали у хащах вали Куземинського укріплення, зігрівалися біля вогнища атмосферною “скіфською” кавою…І вже знову готуємо новий та цікавий маршрут із запашною кавовою кульмінацією на древньому Більському городищі!
Слідкуйте за анонсами)
фото: Оксана ДОРОШЕНКО
Також можете ознайомитись з іншими заходами та новинами на нашому сайті та на нашій офіційній сторінці faceebok.