![Українці продовжують цікавитися історією](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1024,h_768/https://bilsk.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/312194443_560624202730469_5223611010695717812_n-1024x768.jpg)
Навіть у ці непрості часи українці продовжують цікавитися історією і досліджувати рідний край. До нас приїздять люди з Полтавщини, із сусідніх областей, щоб відкрити для себе щось нове і відпочити серед тиші і природної краси.
Нещодавно відбувся піший похід за досить цікавим маршрутом, який поєднує в собі пам’ятки скіфської та давньоруської доби. Подорож розпочалася з Барвінкової гори, далі шлях пролягав валами Великого укріплення Більського городища аж до Глинська.
Ділимося світлинами зі «скіфської» частини мандрівки.
Дякуємо військовим, що тримають наше небо!
Також можете ознайомитись з іншими заходами та новинами на нашому сайті та на нашій офіційній сторінці faceebok.