![На Більське городище завітали представники ГО «Еммаус»](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1024,h_576/https://bilsk.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/242043518_259412166185009_7812508818568728420_n-1024x576.jpg)
На Більське городище завітали представники Громадська організація “Еммаус” з Харкова.
Робота цієї організації орієнтована на допомогу дітям-сиротам, дітям з інвалідністю, малозабезпеченим сім’ям; підліткам, які потребують соціальної та професійної орієнтації; студентам, які прагнуть до додаткової освіти, переселенцям.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1024,h_576/https://bilsk.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/242001189_259412229518336_4190154275112263053_n-1024x576.jpg)
У своїй діяльності ГО «Еммаус» надає допомогу випускникам інтернатів та молоді з інвалідністю, супроводжує їх у пошуку власного покликання, а також допомагає в освіті, працевлаштуванні та забезпеченні житлом, розвиває публічний інклюзивний простір.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1024,h_576/https://bilsk.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/241892372_259412276184998_5604066863305048486_n-1-1024x576.jpg)
Ми були раді долучитися до соціальної реабілітації людей з інвалідністю. Сподіваємося, що пізнавально-оглядова екскурсія Більським городищем залишила приємний післясмак і хороші спогади! У свою чергу, хочемо виразити захоплення нашими туристами — ваша наполегливість і життєлюбність вражає і надихає!
Ми завжди готові до співпраці і будемо щиро раді бачити вас знову!!!
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_960,h_540/https://bilsk.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/242064084_259412012851691_4259076146171559498_n.jpg)
Замовити екскурсію Більським городищем можна на нашому сайті https://bilsk.com.ua/ekskursiyi/
Також можете ознайомитись з іншими заходами та новинами на нашому сайті та на нашій офіційній сторінці faceebok.