![Більське озеро скіфсього часу](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1024,h_683/https://bilsk.com.ua/wp-content/uploads/2019/07/66969576_385056465549007_3507168494598750208_n-2-1024x683.jpg)
Озеро відоме на теренах Більського городища ще за скіфських часів. Водойма існувала всередині Великого укріплення з правого боку оборонної лінії. Очевидно, це був стратегічний запас води для всіх мешканців городища.
Стародавні фортифікатори проклали оборонну лінію таким чином, щоб у межах поселення опинилися два яри, з яких до Озера текли джерельні струмки, а також потоки снігової та дощової води.
Однак останні десятиліття внаслідок антропогенної діяльності (газовидобування) Озеро пересихає.
![Більське озеро скіфсього часу](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1024,h_683/https://bilsk.com.ua/wp-content/uploads/2019/07/67401593_397760217515821_1538545976501862400_n-1024x683.jpg)
Також можете ознайомитись з іншими заходами та новинами на нашому сайті.