ВСЕ БУДЕ ГЕЛОН!

Відбулася презентація останньої наукової праці Петра Якимовича Гавриша

презентація останньої наукової праці Петра Якимовича Гавриша

Презентація останньої наукової праці

Сьогодні у Полтавському краєзнавчому музеї відбулася презентація історико-археологічного дослідження “Фортифікаційне будівництво у стародавньому Гелоні” – останньої наукової праці Петра Якимовича Гавриша.

На жаль, автор не дочекався виходу книги у світ… Після смерті археолога його дружина Римма Леонідівна передала до заповідника рукописи наукової праці. Наша установа мала своїм обов’яком зробити усе необхідне для того, щоб книга була надрукована.

презентація останньої наукової праці Петра Якимовича Гавриша

Наукове дослідження присвячене історії фортифікаційного будівництва у найдавнішому протомісті України Гелоні

Наукове дослідження присвячене історії фортифікаційного будівництва у найдавнішому протомісті України Гелоні – знаної археологічної пам’ятки раннього залізного віку (VІІІ–ІІІ ст. до н. е.), розташованої на межі Полтавщини і Сумщини. Подається авторська інтерпретація хронології та технології зведення оборонних споруд, вказані передумови та причини вживання заходів місцевим населенням щодо відсічі агресії степових кочовиків Північного Причорномор’я – скіфів.

презентація останньої наукової праці Петра Якимовича Гавриша
Презентація останньої наукової праці Петра Якимовича Гавриша


Видання призначене для археологів, істориків, краєзнавців, викладачів і учителів історії та всіх шанувальників давньої історії України.

Також можете ознайомитись з іншими заходами та новинами на нашому сайті.

Ще нас можна знайти в faceebook!

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.