Адреса: 38600, вул. Покровська, 13, смт Котельва
E-mail: bilsk_gelon@ukr.net
Тел.:+38 (099) 057 52 74, (05350) 2 22 04

Моя Котелевщина та величний Гелон

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - до-1..jpg

21 березня 2019 року у приміщенні Полтавського краєзнавчого музею ім. В. Кричевського відбулося урочисте відкриття виставки пам’яті Народного художника України Павла ВОЛИКА “Моя Котелевщина та величний Гелон”. Поряд з картинами на виставці експонуються особисті речі Павла Івановича та кераміка скіфських часів, знайдена на Більському городищі.
Павло Іванович ВОЛИК народився 21 березня 1941 року в смт Котельва Полтавської області. Закінчив Львівський інститут прикладного і декоративного мистецтва. Учасник обласних, всеукраїнських, зарубіжних, міжнародних, групових та персональних виставок.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - до-1-1.jpg

Народний художник України, член Національної спілки художників України, лауреат Всеукраїнської премії імені Івана Огієнка, доцент кафедри образотворчого мистецтва Полтавського НТУ імені Юрія Кондратюка, різьбяр і маляр. Твори Павла Волика придбані
Міністерством культури України, Національною спілкою художників України, дирекцією художніх виставок України, музеями України та зарубіжжя, а також приватними колекціонерами Англії, Греції, Грузії, Канади, США, Росії, України, Ізраїлю, Франції, Німеччини, Ямайки.
Творчість Волика умовно можна поділити на два періоди: перший пов’язаний із дереворізьбленням і металопластикою, другий — із творенням ліричних краєвидів олійними фарбами. 
Його картини надзвичайно життєстверджуючі і життєлюбні, вони випромінюють світло і гармонію. Художник був безмежно закоханий у природу та історію рідного краю, і ця глибинна любов до своєї землі знайшла вияв у яскравих сонячних пейзажах та натюрмортах. Вшанувати пам’ять митця прийшло чимало людей, серед них — рідні, друзі, колеги та учні Павла Івановича.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - до-2.jpg

21 березня виставку “Моя Котелевщина та величний Гелон” у Полтавському краєзнавчому
музеї ім. В.Кричевського відвідав віце-прем’єр-міністр нашої держави П.В.Розенко.

Виставка діятиме до 16 квітня включно.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.