ВСЕ БУДЕ ГЕЛОН!

Музичні учасники етнофестивалю “Гелон-фест” 2021

гелон-фест 2021

Друзі, розпочинаємо знайомити вас із музичними учасниками Етнофестивалю “Гелон-фест” 2021 року!

Гурт “ЯРРА”

ЯРРА

Гурт ЯРРА / JARRA — синтез-етно-рок-гурт, що творить етнічну музику, натхненну історією Київської Русі і побутом слов’ян, казками та стародавніми легендами.

Гурт був створений у 2002 році і є рекордсменом «Книги рекордів України» як «учасники рекордного за тривалістю музичного марафону в режимі нон-стоп».

На рахунку колективу участь та перемога у численних фестивалях та конкурсах, серед яких Гран-прі рок-фестивалю «Відродження», фестиваль традиційної слов’янської культури та бойових єдиноборств «Київська Русь», VI Міжнародний фестиваль середньовічної культури «Стародавній Меджибіж» «Середньовічний Хотин», «Трипільське Коло», «Стара Фортеця. Подорож крізь століття» та багатьох інших.

ЯРРА / JARRA співпрацює з найбільшими у світі інтернет-компаніями: австралійською «Envato» та американською «Pond5», що забезпечують музичним контентом компанії National Geographic Channel, MTV, The Wall Street Journal, Discovery, BBC, ABC, History тощо.

Музичні учасники етнофестивалю “Гелон-фест” 2021 року.

Гурт “B&B project”

Музичні учасники етнофестивалю "Гелон-фест"

B&B Project заснований у 2015 році, гурт виконує авторську музику, а також рок-кавери відомих світових композицій та саундтреки до відомих кінострічок у власному професійному аранжуванні, що надає новий подих національним інструментам.

Основна мета музикантів — популяризувати українські народні інструменти шляхом пошуку та виконання нового, сучасного репертуару.

Гурт популярний як в Україні так і далеко за її межами. B&B Project побували з концертами у різних куточках світу, їхні відео подивились понад 40 мільйонів інтернет-користувачів, а найпрестижніше у світі радіо класичної музики — Classic FM (Велика Британія) — взяло в ротацію твори колективу.

B&B Project був музичним гостем та представляв Україну на Економічному форумі в м. Давос (Швейцарія).

Їхнє попурі пісень Rammstein розмістили на офіційній сторінці легендарного гурту, а версія саундтреку до серіалу «Гра Престолів» у виконанні B&B Project увійшла в ТОП 13 кращих світу.

Дебютне відео гурту з композицією «Nothing else matters» (Metallica) тільки за перший тиждень зібрало близько мільйона переглядів на YouTube і стало найпопулярнішим відео за участю бандури, а Тетяна Мазур стала найкращою бандуристкою року за версією фестивалю «Країна мрій».

Музичні учасники етнофестивалю “Гелон-фест”

Гурт “ТІНЬ СОНЦЯ”

Тінь сонця

На славній скіфській землі “громом і вогнем” зазвучить потужний козацький рок!!!
Зустрічайте на Етнофестиваль “Гелон-фест” український фолк-метал-гурт ТІНЬ СОНЦЯ!!!

 Гурт був заснований у 1999 році в Києві і є учасником найбільших українських фестивалів, таких як «Захід-фест», «Файне Місто», «Холодний Яр», «Respublica», «Бандерштат», «Woodstock Україна», «Трипільське коло» тощо.

Назва гурту з’явилася після сонячного затемнення у серпні 1999 року.

ТІНЬ СОНЦЯ — це рок-артилерія української сцени: команда, сповнена національного колориту та патріотичної лірики. Невипадково музику гурту характеризують також як «козацький рок», адже це музика сучасних українців – сміливих і сповнених віри у власні сили!

Пісню ТІНЬ СОНЦЯ «Їхали козаки» уболівальники обрали піснею збірної України з футболу на Євро-2016. Вона звучала перед оголошенням складу команди.

Пісня ТІНЬ СОНЦЯ «Меч Арея» стала одним із неформальних «гімнів АТО» серед військовослужбовців ЗСУ, зібравши понад 1 млн переглядів на YouTube.

На сьогодні ТІНЬ СОНЦЯ є одним з найбільш концертуючих рок-гуртів України.

Гурт “MOTANKA”

MOTANKA

Уявіть глибоку прохолоду прадавнього пралісу, магічний шелест вітру між кронами дерев і лагідне дзюрчання джерельної води…

Уявіть потужне гуркотіння грому і бурхливий гірський потік, що зносить все на своєму шляху, відкриваючи шлях нестримній стихії…

Уявіть безкраї, випалені сонцем степи, з яких долинають войовничі оклики наших далеких пращурів…

Музичні виступи цього гурту щоразу перетворюються на магічне дійство, що несе в собі одкровення з глибини віків!
Сакральна музика, що звучить в унісон з духами природи і сивої давнини!

Під зоряним небом древнього Гелону будемо мандрувати крізь віки разом з потужним українським метал-гуртом MOTANKA!!!

Гурт був заснований у 2015 році в Луцьку. Музиканти грають в жанрі містичний метал з використанням українських етнічних інструментів — цимбалів та окарин. У своїх піснях вони поєднують народні мотиви, важку музику та сучасну електроніку.

MOTANKA є переможцями W:O:A Metal Battle 2018 (2nd Winner) в рамках найбільшого фестивалю важкої музики в світі Wacken Open Air.

У грудні 2018 музиканти підписали контракт з одним із найбільших метал-лейблів світу Napalm Records, де 7 червня 2019 року відбувся реліз їхнього першого альбому, що був раніше записаний на плівку в Берліні.

MOTANKA — переможці the Best Ukrainian Metal Act 2019, номінанти YUNA 2020. Загалом гурт вже встиг побувати на інших чисельних фестивалях Німеччини, Польщі та України та був фіналістом найбільших бенд-контестів в Німеччині: Emergenza, SPH Band Contest, Dittrock.

Також можете ознайомитись з іншими заходами та новинами на нашому сайті та на нашій офіційній сторінці faceebok.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.