Адреса: 38600, вул. Покровська, 13, смт Котельва
E-mail: bilsk_gelon@ukr.net
Тел.:+38 (099) 057 52 74, (05350) 2 22 04

ГЕЛОН-ФЕСТ 2019

гелон-фест 2019

Друзі, гайда на Гелон-фест 2019 ловити неймовірні враження!

10-11 серпня 2019 р. на мальовничих околицях Більського городища вируватиме яскравий, колоритний етнофестиваль «Гелон-фест 2019»! На гостей свята чекає вражаюча розважальна програма, майстер-класи та презентація робіт професійних гончарів та майстрів народної творчості. І звісно ж чекатиме тісне спілкування з хранителями традицій – народними майстрами та умільцями, розмаїття усіляких смаколиків та рукотворів з різних куточків України.

Скіфські реконструктори спільно з кінним театром подарують унікальну можливість поринути в атмосферу сивої давнини і відчути себе дітьми Великого Степу.

Гелон-фест 2019 – свято з українською душею, що наповнює справжніми емоціями і бринить різнобарв’ям живої музики – класичної, української, фольклорної, енергійної та змістовної! Харизматичні барабани і феєричне фаєр-шоу занурять в магічну атмосферу гарячих літніх ночей.

Для гостей можливе проживання в археологічному таборі на території славетного міста Гелон. А на любителів історії чекає справжня родзинка фестивалю – театралізована екскурсія Більським городищем з оглядом археологічних розкопок. Зустріньмо разом Сонце Величної Скіфії!

Гелон-фест  – свято, що вражає!

Минулого року відбувся “Гелон-фест 2018”, який вразив розмаїттям народних майстрів та умільців.

Також можна зв’язатись з нами через facebook!

Поділитись:

інгів

  1. […] скоро відбудеться “Гелон-фест 2019”. Чекаємо на […]

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.